1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новини

Чергове засідання Спілки обласних рад директорів

Відповідно плану роботи Спілки  голів обласних  рад  директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації України  21, 22, 23 травня 2012 року у м. Одеса відбудеться чергове засідання Спілки обласних рад директорів.

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі наради. Нарада буде проводитися на базі санаторія «Біла акація» за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 19

Всеукраїнська нарада–семінар Спілки обласних рад директорів ВНЗ І-П р.а. України

21,22,23 травня 2012 р. у м. Одеса відбудеться  Всеукраїнська нарада–семінар Спілки обласних рад директорів ВНЗ І-П р.а. України, в якій  візьмуть участь голови рад директорів ВНЗ І-П р.а. 26 областей України, у тому числі міст Києва, Севастополя та Автономної Республіки Крим, а також провідні спеціалісти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та інших організацій. Для успішної підготовки організації і проведення зазначеного заходу рада директорів Одеської області розробила конкретний план дій, які повинні забезпечити якісну та ефективну роботу наради.

Селекторна нарада

Під час селекторної наради з питань початку вступної кампанії 2011 року з ректорами вищих навчальних закладів та керівниками регіональних управлінь освіти і науки, Дмитро Табачник повідомив про те, що сьогодні, 29 червня, Кабінет Міністрів України затвердив державне замовлення на підготовку фахівців у вищих навчальних закладах.

Корисні посилання

osvita.od.ua

osvvstup

mon.gov.ua

banr1

osvitaodessa

rectors.odessa.ua

spylka.com.ua