1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Обласна методична комісія викладачів історії ВНЗ І-ІІ рівня акредитації

17 травня 2018 року Обласна методична комісія викладачів історії ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області провела студентський конкурс проектів на тему - "Українська нація у боротьбі за збереження ідентичності і відродження державності (1912-1921 рр). До сторіччя УНР". Місце проведення - м. Одеса, вул. Інглезі, 6, Одеський фінансово економічний коледж КНТЕУ.

Журі конкурсі:

  • голова

Малишенко Л.О. - кандидат політичних наук, зав. кафедрою гуманітарно-природничих дисциплін Одеського торговельно-економічного інституту КНТЕУ;

  • члени журі

Надибська С.Б. - кандидат історичних наук, викладач вищої категорії;

Філімонова Г.В., викладач вищої категорії; Лекар А.М., викладач вищої категорії, викладач-методист;

Сердюк Ж.М. - викладач історії України, викладач вищої категорії;

Мирошниченко В.О. - викладач вищої категорії, голова обласної методичної комісії викладачів соціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області.


Робота конкурсу була розділена на 9 секцій, в конкурсі взяли участь 23 учбових заклада ВНЗ І-ІІ р.а. Одеської області, було представлено 27 докладів.

За підсумками роботи конкурсу журі ухвалило: нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів у відповідних номінаціях наступних студентів:

  • номінація "Бібліографічні розвідки життя та діяльності лідерів і учасників Української революції"

1 місце - ВНКЗ "Балтське педагогічне училище";
2 місце - Чорноморський морський коледж;
3 місце - ДВНЗ "Одеський коледж транспортних технологій".

  • номінація - "Краєзнавчий вимір боротьби за відродження державності"

1 місце - ВНКЗ "Білгород-Дністровське педагогічне училище";
2 місце - Механіко-технологічний коледж ОНАХТ;
3 місце - ДВНЗ Одеське морехідне училище рибної промисловості імені Олексія Соляника.

  • номінація "Міжнародний аспект боротьби українців за відродження державності"

1 місце - Юридичний коледж НУ "ОЮА";
2 місце -  Юридичний коледж НУ "ОЮА";
3 місце - Одеський коледж комп'ютерних технологій ОДЕКУ.

  • номінація "Процес розбудови інститутів державності"

1 місце - Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНАХТ;
2 місце - ОТК ОНАХТ;
3 місце - Морехідний коледж технічого флоту Національного університету "Одеська морська Академія".

  • номінація "Українська революція в постатях"

1 місце -  Юридичний коледж НУ "ОЮА";
2 місце - ДВНЗ Одеське морехідне училище рибної промисловості імені Олексія Соляника;
3 місце - ВНЗ "ОДАТРЯ".

  • номінація "Місця та особистості пам'яті Української революції"

1 місце - ДВНЗ "Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум";
2 місце - ДВНЗ "Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум";
3 місце - Коледж економіки та соціальної роботи ОНУ ім. І.І. Мечнікова.

  • номінація "Маловідомі сторінки історії Одещини"

1 місце - Коледж промислової автоматики та інформаційних технологій;
2 місце - ДВНЗ "Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу";
3 місце - Коледж економіки та соціальної роботи ОНУ ім. І.І. Мечнікова.

  • номінація "Соціокультурна парадигма українського національно-визвольного руху"

1 місце -  ВНКЗ "Одеське училище мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича;
1 місце - ВНКЗ "Балтське педагогічне училище";
3 місце - Ананьївський аграрно-економічний коледж Уманського національного університету.

  • номінація "Філософська парадигма українського визвольного руху"

1 місце - Одеський фінансово-економічний коледж КНТЕУ;
2 місце - Одеський автомобільно-дорожній коледж ОНПУ;
3 місце - ВНЗ "ОДАТРЯ".


Організатором і модератором конференції виступили голова обласної методичної комісії викладачів історі ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області Пугачова Н.О.

С уважением, Мирошниченко В.А., председатель областной методической комиссии преподавателей общественных дисциплин ВНЗ І-ІІ ур. акк. Одесской области.




Корисні посилання

osvita.od.ua

osvvstup

mon.gov.ua

banr1

osvitaodessa

rectors.odessa.ua

spylka.com.ua