1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ДОВІДНИК адресів і телефонів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (частина III)

МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ МЕДИЧНОГО ІНСТИТУТУ

МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

65009, м. Одеса, Фонтанська дорога, 33

№ п/п

Посада

Прізвище, ім¢я,

по-батькові

Телефон

робочий

Телефон

мобільний

1.

Директор

Пекліна

Галина Петрівна

719-88-34

715-38-28ф

ВНЗ Одеської Облспоживспілки

«БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКИЙ  ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ  КОЛЕДЖ»

67708, Одеська обл., м. Білгород -Дністровський,

мікрорайон «Південний, 3» вул. Сонячна, 4

E-mail: bdepk Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду сайт: www. bdepk.od.ua 

№ п/п

Посада

Прізвище, ім¢я,

по-батькові

Телефон

робочий

Телефон

мобільний

1.

Директор

Чайковський

Олександр Олександрович

(048-49), (0-249)

6-40-08 с/ф 

6-40-11  

067-939-79-83

2.

Заступник директора з навчальної роботи

Фомічова

Галина Вікторівна

6-40-08

067-97-37-531

3.

В. о заступника директора з виховної роботи

Кімуржий Марія Іванівна

6-40-11

6-40-08

067-852-84-66

4.

Заступник директора з практичного навчання

Бойко Ганна Степанівна

6-40-11

6-40-08

5.

Методист

Монастирська Лариса Євгенівна

6-40-08

6-40-11

098-815-87-65

6.

Головний бухгалтер

Моісєєнко

Ольга Сергіївна

6-40-10

6-40-11

096-349-42-49

ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ  ТЕХНІКУМ  ЕКОНОМІКИ  І  ПРАВА

68610, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 10

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду сайт: www.itep.pochta.ru 

№ п/п

Посада

Прізвище, ім¢я,

по-батькові

Телефон

робочий

Телефон

мобільний

1.

Директор

Сухова Людмила Олександрівна

(048-41), (0-241)

5-39-93 ф

097-332-44-89

2.

Заступник директора з навчальної роботи

Кулик

Валентина Іванівна

5-39-93

067-738-71-94

3.

Заступник директора з виховної роботи

Мелешко Лідія Василівна

5-92-85

096-154-94-20

4.

Методист

Школяренко Ольга Михайлівна

5-92-85

097-826-40-27

5.

Головний бухгалтер

Чавичалова Ірина Олександрівна

2-40-46

ІЗМАЇЛЬСЬКЕ  МЕДИЧНЕ  УЧИЛИЩЕ

68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Нєкрасова, 3-а

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду '; document.write( '' ); document.write( addy_text62818 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

№ п/п

Посада

Прізвище, ім¢я,

по-батькові

Телефон

робочий

Телефон

мобільний

1.

Директор

Токар Микола Миколайович

(048-41), (0-241)

5-92-22 ф

067-79-78-981

2.

Заступник директора з навчальної роботи

Стоянова Світлана Олександрівна

5-92-23

067-59-02-927

3.

Заступник директора з виховної роботи

Рябова Наталія Анатоліївна

5-92-23

096-29-55-724

4.

Заступник директора з практичного навчання

Конопелюк Віра Олександрівна

5-92-22

067-87-38-394

5.

Методист

Дилова Алла Леонідівна

5-92-23

096-36-56-313

6.

Головний бухгалтер

Чавалова Ірина Олександрівна

2-40-46

Управління освіти і науки  Одеської обласної державної адміністрації

65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83

№ п/п

Посада

Прізвище, ім¢я,

по-батькові

Телефон  робочий

1.

Начальник 

управління

Лазарева Тетяна Олександрівна

722-87-80

722-52-72 ф

2.

Заст. начальника

Малік Марина Валентинівна

722-66-43

Сектор вищої освіти, науки, міжнародних відносин

3.

Зав.сектором

Журавльова Юлія Олегівна

722-52-04

728-36-01 ф 

067-93-37-118

4.

Головний спеціаліст

Антонюк Надія Онисімівна

722-52-04

Управління освіти та науки  

Одеської міської ради

65039, м. Одеса, вул. Канатна, 134

№ п/п

Посада

Прізвище, ім¢я,

по-батькові

Телефон  робочий

1.

Начальник 

управління

Шупарський

Валерій Степанович

724-06-85

ф. 34-58-97

2.

Заст. начальника

Іщенко

Вікторія Никифорівна

724-31-22

3.

Головний спеціаліст

Тартан

Надія Миколаївна

718-52-73

048-718-52-73

Рада ректорів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації Одеської області

65016   м. Одеса,  вул. Львівська, 15 

E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду сайт: http://rectors.odessa.ua

1.

Голова Ради ректорів,

Ректор Одеського державного екологічного університету

Степаненко Сергій Миколайович

32-67-35

2.

Заступник голови,

Ректор Одеського державного економічного університету

Зверяков Михайло Іванович

723-61-58

3.

Ректор

Національного університету

«Одеська юридична академія»

Завальнюк Володимир Васильович

63-34-04

719-88-01

4.

Вчений секретар

Гуцова Тетяна Василівна

35-73-70

Рада директорів І – ІІ рівнів акредитації Одеської області

65110  м. Одеса,  вул. Балківська, 54

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

сайт Ради директорів: www.rdvnz.odessa.ua. 

1.

Голова Ради директорів,

директор Одеського

технічного коледжу   ОНАХТ

Коваленко

Анатолій Володимирович

730-49-00

730-49-01ф

2.

Заступники голови

Ради директорів

Стамболцян

Віктор Оганезович

Дидишко

Йосип Йосипович

723-60-86

727-60-25

727-60-52

3.

Секретар

Чеботар

Наталія Євгенівна

730-49-04 ф

Склад Президії та комісії  Ради  директорів ВНЗ І-П р.а.Одеської області

П.І.Б.

Назва комісії

ВНЗ

1

2

3

4

1.

Коваленко Анатолій Володимирович

Голова Ради директорів

Одеський технічний коледж ОНАХТ

т. 730 – 49 -00

2.

Стамболцян Віктор Оганеcович

Заступник голови Ради директорів, комісія з організації навчального процесу і науково-методичного забезпечення

Технікум промислової автоматики ОНАХТ

т. 723-60-86

3.

Дидишко Йосип Йосипович

Заступник голови Ради директорів, комісія з соціально-економічного розвитку ВНЗ І-ІІ р.а.

Одеський коледж

транспортних технологій

т. 727-60-52

4-5.

Петрусенко Сергій Юрійович

Косміна Ольга Георгіївна

Голова комісії з виховної роботи та студентського самоврядування

Член комісії

Коледж зв’язку та інформатизації ОНАЗ ім.О.Попова  т. 728-97-70

Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова

т. 49-6-790

6.

Бортнікова Олена Володимирівна

Голова комісії з розвитку художньої творчості молоді

Одеське училище мистецтв та культури

ім. К.Ф. Данькевича

т. 723-22-52

7.

Опарін Анатолій Володимирович

Голова комісії з практичної підготовки студентів, випуску фахівців та їх працевлаштування

Морехідний коледж технічного флоту ОНМА

т. 734-16-67

8.

Федотов Павло Васильович

Голова комісії матеріально-технічної бази ВНЗ і соціально-побутового забезпечення студентів

Технікум газової і нафтової промисловості ОНАХ Т

т. 44-03-85

9.

Мироненко Сергій Володимирович

Голова комісії з фізичного виховання, медичного забезпечення і оздоровлення студентів

Одеський автомобільно-дорожній коледж ОНПУ

т.777—97-22

10.

Позняк Віктор Євгенович

Голова комісії з профорієнтації та прийому студентів у ВНЗ

Одеський коледж компютерних технологій ОДЕУ т. 746-15-75

11.

Малишенко Анатолій Вікторович

Голова постійної комісії зі співробітництва ВНЗ в Одеській області

Білгород – Дністровський морський рибопромисловий технікум

т. 0-249-260-42

12.

Журавльова Юлія Олегівна

Начальник відділу ВНЗ та міжнародних зв’язків

Управління освіти  і наукової діяльності ООДА

т. 722-52-04

13.

Чеботар Наталія Євгенівна

Секретар, методист  базового навчального закладу

Одеський технічний коледж ОНАХТ

т. 730-49-04

Методичні  комісії  викладачів вищих навчальних закладів

І – ІІ рівнів акредитації Одеської області

№ п/п

Назва методичного об’єднання

Прізвище ім’я,

по-батькові голови метод об’єднань

ВНЗ

телефон

1

2

3

4

5

1.

Заст. директорів з виховної роботи

Шаповалова Галина Вікторівна

Одеський технікум промавтоматики ОНАХТ

723-60-86

2.

Заст. директорів з виробничого навчання

Ігнатєнков Микола Володимирович

Одеський коледж транспортних технологій

727-60-72

3.

Заст. директорів з навчальної роботи

Горлінська Олена Юріївна

Коледж зв’язку та інформатизації ОНАЗ ім. О. Попова

728-97-80

4.

Зав. відділенням

Ходзинська Олена Олександрівна

Одеський автомобільно-дорожній коледж ОНПУ

097-38-99-340

063-880-18-18

5.

Методистів, зав. метод. кабінетами

Бевз Галина Йосипівна

Одеське морехідне училище рибної промисловості

ім. О. Соляника

725-84-06

д. 42-01-70

067-871-94-24

6.

Викладачів соціальних дисциплін

Мірошниченко Віктор Олексійович

Одеський технічний коледж ОНАХТ

068-27516-30

063-247-5993

7.

Викладачів Історії України та всесвітньої історії

Пугачова Надія Олександрівна

Училище мистецтв і культури

ім. К.Ф. Данькевича

723-20-62

д. 45-63-80

067-48-99-352

8.

Викладачів “Захисник Вітчизни”

Козирєв Петро Іванович

Морехідний коледж тех. флоту ОНМА

д. 54-86-39

093-84-33-077

9.

Викладачів

укр. мови та літератури

Крохмаль Василь Васильович

Одеське педагогічне училище

д. 746-03-57

097-488-85-87

10.

Викладачів

світової. літер.

Сергієва Наталя Миколаївна

Одеське педагогічне училище

д. 766-56-81

067-252-90-45

11.

Викладачів

іноземних мов

Присяжнюк Лідія Іллівна

Морехідний коледж

тех. флоту ОНМА

д. 726-76-07 

097-58-77-868

12.

Викладачів математики

Флешеровська Олена Володимирівна

Технікум промислової автоматики ОНАХТ

д. 711-81-40

067-99-80-372

13.

Викладачів фізики

Мисліна Ірина Юріївна

Коледж  ВНЗ «Одеська державна академія техрегулювання та якості»

726-68-92

д. 63-01-54

098-44-00-193

14.

Викладачів хімії

Девятьярова Любов Іванівна

Одеський технічний коледж ОНАХТ

д. 748-12-03

050-41-64-649

1

2

2

4

5

15.

Викладачів інформатики

Якубовська Ніна Леонидівна

Морехідний .коледж техфлоту ОНМА

066-184-75-37

16.

Викладачів фізвиховання

Загаєвський

Федір Олексійович

Одеський коледж транспортних технологій

727-60-26

д. 733-06-00

097-238-42-45

17.

Викладачів електротехніки

Пахмурний Олександр Артемович

Одеський технічний коледж ОНАХТ

732-67-33

д. 632-59-20

097-34-504-52

18.

Викладачів креслення

Смитюк Тамара Олександрівна

Одеський коледж транспортних технологій

д. 748-78-77

067-593-78-54

19.

Викладачів технічної механіки

Голік Світлана Володимирівна

Одеський коледж транспортних технологій

727-60-52

д. 765-96-13

095-32-93-472

20.

Викладачів економіки і фінансів

Копайгородська

Тетяна Григорівна

Одеський технічний коледж

д. 42-19-01

067-251-13-07

21.

Викладачів бухгалтерського обліку

Шевченко

Олена Юріївна

Одеський  коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу

35-80-23

067-966-67-47

22.

Викладачів охорони праці

Славута

Олексій Петрович

Одеське обласне базове медичне училище

067-939-84-94

23.

Викладачів біології

Приймак Ольга Миколаївна

Одеське обласне базове медичне училище

д. 720-19-95

097-941-15-87

24.

Викладачів комп’ютерної інженерії

Кривченко Юрій Вікторович

Одеський технічний коледж ОНАХТ

д.732-72-25

067-746-02-14

25.

Викладачів правознавства

Пеньковська Надія Костянтинівна

Технікум газової  і нафтової  промисловості ОНАХТ

094-947-21-54

26.

Зав. бібліотеками

Оляновська Алла Вячеславівна

Механіко-технологічний технікум ОНАХТ

723-81-28

096-236-38-55

Корисні посилання

osvita.od.ua

osvvstup

mon.gov.ua

banr1

osvitaodessa

rectors.odessa.ua

spylka.com.ua