1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Інформація про Всеукраїнську нараду-семінар Спілки голів обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України


21-23 травня2012 року у м. Одесі на базі Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій відбулось пленарне планове засідання Спілки голів обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України. В засіданні прийняли участь представники 24 чотирьох областей України, керівники ВНЗ І-ІІ р.а.

Одеської області, заступник губернатора Волошенков Д.Б., начальник Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Лазарєва Т.О., завідуюча відділом Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Котоловець Л.О. та заступник голови ВГО «Асоціація працівників ВНЗ І-ІІ р.а.» Шульга Н.Д.

До розгляду та обговорення була представлена тема «Модель підготовки молодших спеціалістів та система формування професійних компетенцій випускника ВНЗ І-ІІ р.а. в сучасних умовах», доповідач Коваленко А.В., голова ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Одеської області, директор Одеського технічного коледжу ОНАХТ.

Крім того, обговорювались питання про закінчення навчального року, особливості прийому студентів у 2012 році, основні завдання на 2012-2013 н.р., про підсумки проведення Всеукраїнських олімпіад, про роботу Асоціацій ВНЗ І-ІІ р.а. та планування роботи Спілки голів обласних рад директорів тощо.

В результаті обговорення основної теми наради – семінару було визначено, що пріоритетами розвитку підготовки молодших спеціалістів, виходячи з законодавчих та нормативних актів (Національна рамка кваліфікації, Наказ МОНМС України №447 від 10.04.12р. та інших) повинні бути

  1. Інноваційна сучасна модель випускника ВНЗ І-ІІ р.а.
  1. Організаційно-економічний розвиток (правова та методична база, стандарти, економічне спрямування)
  1. Сучасний механізм управління діяльністю навчального закладу в сучасних умовах (менеджмент освіти).

В обговоренні виступили представники Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Тернопільської, Харківської, Сумської, Черкаської областей, Автономної республіки Крим та м. Севастополя.

Була заслухана інформація представника Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Котоловець Л.О. щодо Національної рамки кваліфікації.

Від Асоціації працівників ВНЗ І-ІІ р.а. виступила Шульга Н.Д., яка звернула увагу на малу активність роботи ВНЗ в рамках Асоціації.

З обговоренням проекту Закону України «Про вищу освіту» виступив голова Спілки голів обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України Похресник А.К..

У ході наради її учасники ознайомились з матеріально технічною базою ВНЗ І-ІІ р.а. м Білгород-Дністровська і м. Одеси.

Крім того, для учасників наради була організована культурна програма: екскурсії по історичним місцям м. Білгород-Дністровська і культурно історичним місцям м. Одеси.

За підсумками наради були прийняті відповідні рекомендації і звернення.

Голова ради директорів ВНЗ

І-ІІ р.а. Одеської області

24.05.2012                                                    Коваленко А.В.

Корисні посилання

osvita.od.ua

osvvstup

mon.gov.ua

banr1

osvitaodessa

rectors.odessa.ua

spylka.com.ua