1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Селекторна нарада

Під час селекторної наради з питань початку вступної кампанії 2011 року з ректорами вищих навчальних закладів та керівниками регіональних управлінь освіти і науки, Дмитро Табачник повідомив про те, що сьогодні, 29 червня, Кабінет Міністрів України затвердив державне замовлення на підготовку фахівців у вищих навчальних закладах.

«Сьогодні, за поданням Міністерства економіки, Кабінет Міністрів України затвердив державне замовлення на кожен навчальний заклад. Кожний із них отримає свій об'єм по кожній спеціальності», - сказав Дмитро Табачник.

За його словами, відповідно до прийнятої постанови, державне замовлення на молодших спеціалістів складає 76 тис. осіб, на бакалаврів - 106,5 тис. осіб.

Крім того, Міністр освіти і науки, молоді та спорту зазначив, що кількість спеціалістів і магістрів визначатиметься в залежності від кількості підготовлених бакалаврів.

Під час селекторної наради, Дмитро Табачник також звернувся до керівників приймальних комісій вищих навчальних закладів з проханням забезпечити максимально прозорий прийом документів, а також комфортні умови для роботи громадських спостерігачів.

«При цьому приймальні комісії, наголошую, зобов’язані створити належні умови для присутності громадських спостерігачів на своїх засіданнях, а також надати їм можливість ознайомлення з документами, які надаються членам комісії до засідання», - зазначив він.

Міністр також звернувся до представників вищих навчальних закладів з проханням чесно конкурувати за абітурієнта.

«Хотів би попросити всіх керівників приймальних комісій не влаштовувати кориду, як минулого року деякі навчальні заклади… Якщо приймальні комісії навчального закладу намагаються якось некоректно поставитись до абітурієнта, не віддаючи документів, щоб він таки залишився тут (у навчальному закладі, - авт.), а не перейшов (до іншого навчального закладу, -  авт.) – це абсолютно неприпустимі речі… Я дуже не хотів би, щоб ми мали інформацію про подібні випадки. Так не можна конкурувати за абітурієнта», - наголосив Дмитро Табачник.

Корисні посилання

osvita.od.ua

osvvstup

mon.gov.ua

banr1

osvitaodessa

rectors.odessa.ua

spylka.com.ua