1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Методичні об'єднання I-II рівней акредитації Одеської області

№ п/п

Назва методичного об'єднання

П.І.Б голови метод. об'єднань

ВНЗ
1

Заст. директорів з навчальної роботи

Мельник

Наталя

Олексіївна

Одеське морехідне училище рибної промисловості імені о.Соляника

КДМТУ

2

Заст. директорів з виробничого навчання

Ігнатенков

Микола Володимирович

Одеський коледж транспортних технологій

3

Заст. директорів з виховної роботи


Шаповалова

Галина Вікторівна

Технікум промавтоматики ОНАХТ

4

Зав. відділенням

(з заочним)

Ходзинська

Олена Олександрівна

Автомобільно-дорожній коледж ОНПУ

5

Викладачів соціальних дисциплін

Мірошниченко

Віктор

Олексійович

Одеський технічний коледж ОНАХТ

6

Викладачів Історії України та всесвітньої історії

Пугачова Надія Олександрівна

Училище мистецтв і культури

ім. К.Ф. Данькевича

7

Викладачів “Захисник Вітчизни”

Козирєв

Петро Іванович

Морехідний коледж тех. флоту ОНМА

8

Викладачів укр. мови та літератури

Бевз

Галина

Йосипівна

Одеське морехідне училище рибної промисловості імені о.Соляника

9

Викладачів світової літер.

Сергієва

Наталя Миколаївна

Одеське педагогічне училище

10

Викладачів інозем. мов

Присяжнюк

Лідія Іллівна

Морехідний коледж

технічного флоту ОНМА

11

Викладачів математики

Флешеровська Олена Володимирівна

Технікум промислової автоматики ОНАХТ

12

Викладачів фізики

Мисліна

Ірина Юріївна

Коледж ВНЗ «Одеська державна академія технічного регулювання та якості»

13

Викладачів хімії

Девятьярова

Любов

Іванівна

Одеський технічний коледж

ОНАХТ

14

Викладачів інформатики

Якубовська

Ніна Леонідівна

Морехідний коледж технічного флоту ОНМА

15

Викладачів фізвиховання

Загаєвський

Федір Олексійович

Одеський коледж транспортних технологій


16

Викладачів електротехніки

Пахмурний Олександр Артемович

Одеський технічний коледж ОНАХТ

17

Викладачів креслення

Смитюк

Тамара Олександрівна

Одеський коледж транспортних технологій

18

Викладачів комп’ютерної інженерії

Кривченко

Юрій Вікторович

Одеський технічний коледж ОНАХТ

19

Викладачів технічної механіки

Голік

Світлана Володимирівна

Одеський коледж транспортних технологій


20

Викладачів правознавства

Пеньковська

Надія Костянтинівна

Технікум газової і нафтової промисловості ОНАХТ

21

Викладачів економіки і фінансів

Копайгородська

Тетяна

Григорівна

Одеський технічний коледж ОНАХТ


22

Викладачів бухгалтерського обліку

Шевченко

Олена Юріївна

Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу

23

Викладачів охорони праці

Славута

Олексій Петрович

Одеське обласне базове медичне училище

24

Викладачів біології


Приймак

Ольга Миколаївна

Одеське обласне базове медичне училище

25

Викладачів економічної і соціальної географії

Соляникова

Олена

Петрівна

Одеський фінансово-економічний коледж УДУФМТ

26

Зав. бібліотеками

Оляновська

Алла Вячеславівна

Механіко-технологічний технікум ОНАХТ

Корисні посилання

osvita.od.ua

osvvstup

mon.gov.ua

banr1

osvitaodessa

rectors.odessa.ua

spylka.com.ua