1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Члени Ради директорів

П.І.Б

ПОСАДА

ВНЗ

1.

Коваленко Анатолій Володимирович

Директор

Одеський технічний коледж ОНАХТ

2.

Радулова Ірина Костянтинівна

Директор

Коледж ВНЗ «Одеська державна академія технічного регулювання та якості»

3.

Опарін Анатолій Володимирович

Начальник

Одеський морехідний коледж технічного флоту Одеської національної морської академії

4.

Дунаєва Лариса Миколаївна

Науковий керівник

Навчально-науковий комплекс «Школа-коледж-університет»

5.

Мироненко Сергій Володимирович

Директор

Одеський автомобільно-дорожній коледж Одеського національно політехнічного університету

6.

Позняк Віктор Євгенович

Директор

Одеський верстатобудівний технікум

7.

Федотов Павло Васильович

Директор

Технікум газової та нафтової промисловості Одеської державної академії холоду

8.

Сабуров Олександр Іванович

Начальник

Одеське морехідне училище ім.О.І.Марінеско Одеської національної морської академіі

9.

Стамболцян

Віктор

Оганесович

Директор

Технікум промислової автоматики Одеської державної академії холоду

10.

Древницька Ольга Вікторівна

Директор

Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу

11.

Яровий Ігор Іванович

Директор

Механіко-технологічний технікум Одеської національної академії харчових технологій

12.

Бондар Олександр Миколайович

Директор

Юридичний коледж Одеської національної юридичної академії

13.

Ранченко Людмила Іванівна

Директор

ВНКЗ «Одеське педагогічне училище»

14.

Квач Ярослав Петрович

Директор

Одеський інститут фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі

15.

Петрусенко Сергій Юрійович

Директор

Коледж зв’язку та інформатизації Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова

16.

Нікольнікова Сталіна Станіславівна

Директор

Одеське обласне базове медичне училище

17.

Бортнікова Олена Володимирівна

Директор

Одеське училище мистецтв і культури ім. К. Ф. Данькевича

18.

Косьміна Ольга Георгіївна

Директор

ВНКЗ «Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова»

19.

Мозолєв Василь Іванович

Начальник

Одеське морехідне училище рибної промисловості ім. О. Соляника

20.

Дидишко Їосип Їосипович

Директор

Одеський технікум залізничного транспорту

21.

Отрадська Тетяна Василівна

Директор

Одеський коледж комп’ютерних технологій «Сервер»

22.

Шатохін Борис Ілліч

Заступник директора

Економіко-правовий коледж Міжнародного гуманітарного університету

23.

Степанова Ганна Олександрівна

В.о.директора

Одеське театрально-художнє училище

24.

Іванніков Сергій Іванович

Директор

ВНКЗ «Балтське педагогічне училище» Одеської області

25.

Герасименко Володимир Михайлович

Директор

ВНКЗ «Білгород-Дністровське педагогічне училище» Одеської області

26.

Кірсей Віталій Дмитрович

Директор

Білгород-Дністровське медичне училище

27.

Малішенко Анатолій Вікторович

Директор

Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум

28.

Попа Леонід Минович

Директор

Білгород-Дністровський державний аграрний технікум

29.

Чайковський Олександр Олександрович

В.о.директора

Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж

30.

Шалопа Сергій Савелійович

Директор

Котовське медичне училище

31.

Чолак Марк Іванович

Директор

Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації сільського господарства

32.

Прижбило Віталій Олександрович

Директор

Ананьївський аграрно-економічний технікум

33.

Бакума Анатолій Володимирович

Директор

Петрівський державний аграрний технікум

34.

Сухова Людмила Олександрівна

Директор

Ізмаїльський технікум економіки і права

35.

Токар Микола Миколайович

Директор

Ізмаїльське медичне училище

36.

Журавльова Юлія Олегівна

Зав. відділом

Управління освіти і науки ООДА

37.

Тартан Надія Миколаївна

Провідний спеціаліст

Управління освіти та науки Одеської міської ради

Корисні посилання

osvita.od.ua

osvvstup

mon.gov.ua

banr1

osvitaodessa

rectors.odessa.ua

spylka.com.ua